Франківців запрошують приєднатись до благодійної акції задля порятунку важкохворого атовця (програма)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Боєць-доброволець з Львівщини Назар Опришко (позивний “Борестень”) потребує термінової допомоги в боротьбі з хворобою. 12-14 жовтня у Франківську організують благодійну акцію, щоб зібрати кошти на лікування атовцю, пише Стик з посиланням на Галку.

  Пов’язане зображення

  За роки війни молодий хлопчина отримав осколкові поранення легенів, руки, ока, – всього має шість поранень. Зараз бореться з важкою хворобою і чекає на пересадку нирки, інформують у мережі Facebook.

  У бійця діагностували цукровий діабет першого типу, діабетичну нефропатію, хронічну хворобу нирок 5-ої стадії корегована програмованим хронодіалізом.

  “Звертаємося до всіх небайдужих франківців підтримати нашого побратима в боротьбі за життя. Запрошуємо Вас приєднатись до благодійної акції «Допомога – твоя найсильніша зброя!», яка відбудеться 12-14 жовтня на площі Ринок, 1 (Ратуша)”, – кажуть організатори.

  У програмі: смачна польова кухня від ветеранів АТО, фотовиставка із зони АТО, виступи відомих гуртів міста та України.

  Вхід вільний. Всі зібрані кошти підуть на лікування Назара Опришка.

  “Приходьте та підтримайте нашу акцію! Врятуймо життя гідної людини!”.

  Програма заходу подана в афіші.

  Результат пошуку зображень за запитом "Польова кухня, фотовиставка, виступи відомих гуртів. У Франківську збиратимуть кошти на лікування важкохворому атовцю"

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150