В ІФНТУНГ триває капітальний ремонт спортивного комплексу (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Результат пошуку зображень за запитом "У Франківську на Карпатській капітально відремонтують стадіон"

  На базі спортивного комплексу ім. Гемби А.П. Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проводиться капітальний ремонт футбольного поля.

  Декілька місяців тому ІФНТУНГ оголосив тендер на виконання фахових робіт з реконструкції спорткомплексу. А в середу, 10 жовтня, відбулась чергова планова нарада щодо виконання робіт з улаштуванням футбольного поля.

  Загалом планують капітально відремонтувати манеж, провести відповідні електромонтажні роботи, облаштувати футбольне поле, встановити поліуретанове покриття бігових доріжок, легкоатлетичних секторів, закупити та змонтувати спортивне обладнання, облаштувати огорожі та провести благоустрій території, а також підготувати та подати документацію для отримання сертифікату легкоатлетичного стадіону відповідної категорії, пише Стик з посиланням на офіційний сайт ІФНТУНГ.

  Спортивний комплекс ім. Гемби А.П. – другий в Україні за масштабами (5 га) та єдиний на Прикарпатті, який відповідає нормативам олімпійських спортивних споруд.

  Після повної його реконструкції з’являться всі умови для того, щоб на Франківщині проводилися повноцінні легкоатлетичні змагання не тільки Всеукраїнського, а й міжнародного рівнів.

  (Visited 34 times, 1 visits today)
 • 180x150