У Франківську близько сотні курсантів склали присягу працівника поліції (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У п’ятницю, 12 жовтня, відбулося урочисте складання Присяги працівника поліції курсантами першого курсу факультету.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Франківську майбутні поліціянти урочисто склали присягу"

  Перед стінами Білого дому більше півсотні курсантів поліції склали присягу на вірність Україні та її народу. Захід розпочався з нового офіційного вітання поліціянтів “Слава Україні” – “Героям Слава”. Перед курсантами з вітальним словом виступив проректор Національної академії внутрішніх справ Андрій Запотоцький. Він привітав курсантів та батьків, зазначив, що складання присяги завжди відбувається перед великим українським святом – Днем українського козацтва та захисника України.

  “Також чудово, що ви складаєте присягу на головній площі міста, а не десь заховавшись”, – додав Запотоцький.

  На урочистості також були запрошені Начальник Головного управління Національної поліції Володимир Голубош, начальник Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький, народний депутат Юрій Бабій, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління патрульної поліції Олег Костенко та заступник міського голови Микола Вітенко, пише Стик з посиланням на Галку.

  Володимир Голубош зазначив, що вдячний курсантам, що вони обрали саме цю нелегку працю та побажав удачі та наснаги. Народний депутат України Юрій Бабій додав, щоб слова присяги стали сенсом служби курсантів та подякував батькам, які можливо десь підказали обрати саме це шлях. Почесне завдання прочитати клятву курсанта національної академії внутрішніх справ надали першокурснику Богдану Левчику.

  (Visited 57 times, 1 visits today)
 • 180x150