В Коломиї будують басейн за понад 250 мільйонів гривень, бетон якого вже дав тріщини

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Водоспортивний комплекс у XXI столітті – це не розкіш, це норма. І хто б там що не говорив, для коломиян цей комплекс залишається омріяним.

  Результат пошуку зображень за запитом "Я був субпідрядником у субпідрядчика або чому проводили демонтажні роботи на водоспортивному комплексі"

  Старий басейн не зуміли зберегти, а новий будують. Та вже на перших етапах будівництва відбулися демонтажні роботи, пише Стик з посиланням на Коломия Сьогодні.

  Цьогоріч у травні повідомляли, що у липні цього року вже планують завершити усі “бетонні” роботи, і споруда, як-то кажуть, “вийде із землі”, та не вийшла.

  Цю ситуацію прокоментували нам робітники, які безпосередньо виконують вказівки від генпідряника “Київпідземшляхбуд”.

  У зв’язку з тим, що стояла довго вода, деякі бетонні підготовки-конструкції дали тріщину. Ми їх приводили до порядку. Відбувалися відновлювальні роботи, бо бетон не відповідав вимогам, – каже пан Олександр.

  На питання, хто ж виконував ці “бетонні роботи” чоловік знизує плечима і каже, що він був субпідряником у субпірядника, а після такої ситуації з потрісканим бетоном, він вже працює “без прослойки”.

  Тобто був генпрідяник – субпідрядник, а я був субпідрядником у субпідрядчика , коментує працівник.

  Ймовірно витрати за частину неякісних робіт нестиме фірма “Галичина Люкс”, яка була субпідряником і виконувала “бетонні роботи”.

  Автор проекту водоспортиновного комплексу Володимир Шумілін запевняє, що змін до проекту не вносили.

  Басейн мають збудувати до 30 вересня 2019 року. Вартість проекту понад 250 млн.грн.

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150