Калуш став другим містом в області, де встановили молокомати (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мешканці багатьох міст Євросоюзу можуть збагатити свій щоденний раціон свіжим непастеризованим молоком без консервантів і барвників – просто від корови. Тепер така парне молоко доступне і калушанам.

  Результат пошуку зображень за запитом "Калуш став другим містом в області, де встановили молокомати."

  Завдяки молокомату фермер може безпосередньо і напряму продавати натуральне молоко кінцевому споживачеві. А споживач отримує молоко гарантованої якості. Найголовніше, що молоко зберігає усі природні властивості і є досконалим джерелом вторинного імунітету.

  Калуш став другим місто в області після Коломиї, де встановлені молокомати, пише Стик з посиланням на Вікна.

  Молокомати підтримують температуру продукції на рівні +3 градусів, перемішують молоко для однорідного розподілу вершків у всій масі молока, а не тільки зверху. Крім того, молокомат гарантує безконтактне наливання молока.

  Внутрішня система молокомата промивається спеціальним розчином харчової кислоти або лугу.

  У молокомати заливають молоко вищого гатунку від здорових доглянутих корів фермерського господарства “Рідна земля”, що гарантує чистоту молока. Для дітей до шести років молоко варто кип’ятити.

  Молокомати успішно працюють в Європі і Америці. Також набирають популярності на Близькому Сході, зокрема, в Ізраїлі та Ірані.

  У Калуші молокомати встановлені за адресами: вул. Б. Хмельницького, 50В та на вул. Євшана – в маркеті “1000”, так званій “тисячці”.

  Теоретично молоко має бути спожите за 48 годин, однак знавці запевняють, що і пізніше його можна пити, однак вже як пряжене, попередньо прокип’ятивши.

  Експансії молокоматів в Україні сприяють не лише їхні безпосередні переваги, але й мода на здоровий спосіб життя та здорове харчування.

  Свіже молоко з молокоматів – дешевше “магазинного”, але дорожче “базарного”. Проте безконтактне молоко – гарантія якості та чистоти.

  До слова: встановлені в Калуші молокомати – виробництва Brunimat (Швейцарія). Вартість одного молокомата – майже 6000 євро.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150