Мешканці Яремче на ретро світлинах 1900-х років (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківській області знаходиться місто обласного підпорядкування Яремче, яке вже давно завоювало звання популярного українського курорту.

  Результат пошуку зображень за запитом "Мешканці Яремче на ретро світлинах 1900-х років"

  Сьогодні у Яремче можна скористатись такими туристичними послугами як велотуризм, тури на квадро циклах, гірський і піший туризм, лижний туризм, кінний туризм, екскурсії по Карпатах, оренда спорядження та рафтинг, пише Стик з посиланням на IfNews.

  У місті Яремче природною основою економіки є і залишається туристично-рекреаційна галузь, що і зумовлює майже повну відсутність великих промислових підприємств. На території Яремченського краю розташований Карпатський національний природний парк.

  Сьогодні хочемо показати нашим читачам світлини мешканців Яремче початку ХХ століття. Серед фото є також панорамна світлина на місто, яким воно було в  1920-х роках. В окреме село Яремче виділилося 1895 року після будівництва залізниці Делятин — Вороненко. Розквіт Яремча як курортної місцевості розпочався 1894 року. До 1899 року було зведено п’ятдесят дерев’яних і мурованих вілл. Про них ми розповімо в наших наступних публікаціях.


  Джерело фото: Biblioteka Narodowa

  (Visited 137 times, 1 visits today)
 • 180x150