Відома франківська модель розповіла, як полюбити себе та стати впевненими (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Переможниця проекту Модель XL Марія Павлюк з Івано-Франківська розповіла, що часто чує від дівчат з формами і не тільки що вони не люблять себе.

  Пов’язане зображення

  У мережі Марія поділилася порадами, як стати впевненішими та полюбити себе, пише Стик з посиланням на WestNews.

  “Звичайно це не просто. І не достатньо тільки стояти перед дзеркалом та говорити собі що ти красива! Потрібно працювати над собою багато і дуже багато. Звичайно все починається з правильного само настрою, ви повинні дуже захотіти змінитися, тоді у вас все вийде! Ви повинні розуміти що всі люди не ідеальні і у всіх є недоліки. І є люди чиї недоліки неможливо прибрати, але вони живуть і радіють життю і перекривають свої недоліки перевагами”, – вважає модель.

  За словами Марії, в першу чергу потрібно розвивати себе як особистість! Спробуйте той час який ви витрачаєте на комплекси витрати на якісь цікаві справи, це може бути що завгодно, курси мови, цікаві заходи, форуми, рукоділля, фітнес, спортзал. Зараз у світі просто мега вибір різних занять, навіть онлайн!Це вже ви вибираєте що вам найближче до душі! Почавши чимось займатися, у вас з’явиться багато нових знайомств, а живе спілкування це все ще найкращий розвиток. Можливо навіть, що ваше нове заняття чи хоббі стане вашою новою професією!! І пам’ятайте що кілограми ніколи не зіпсують впевнену у собі цікаву особистість!!

  “А якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму тілі. Відчуваєте що вам необхідно трохи схуднути то зробіть це!! Не комплексуйте а просто закривши очі запишіться у спортзал. До речі це не обов’язково має бути спортзал можна ще схуднути за допомогою танців це більш цікаво і як бонус ви ще отримаєте пластику і вміння танцювати. Також можна займатися вдома . Але якщо ви додасте до занять спортом ті поради про які я писала вище, тобто активний спосіб життя. Ви навіть не помітите як забудете про свої комплекси”, – додає модель.

  Крім того, Марія вважає, що найголовніше в житті людини це бути бажано, а людина стає бажано коли займається якоюсь певною справою, різного роду в різних сферах. Тому не сидіть дома комплексуючи та переглядаючи фейкові профілі про красиве життя в інстаграм.

   

  (Visited 86 times, 1 visits today)
 • 180x150