Франківці скаржаться на магазин, в якому ціни на ціннику і в чекові не співпадають (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 31.10.2018 р., близько 20:15 год. зі мною трапилася вкрай неприємна ситуація. Сталося це в магазині “Вопак”, що на вул. Січових Стрільців, пише Стик з посиланням на Правду.іф.

  Результат пошуку зображень за запитом "Франківці скаржаться на магазин, в якому ціни на ціннику і в чекові не співпадають"

  “Я з подругою зайшла в магазин, і побачила, що маленький батончик “Снікерс” по акційній ціні 9.99 коп. замість 14.99 коп. і саме мала 10 грн. в кишені, думаю куплю батончик тим більше, маю без здачі, щоб не затримувати ні касира, ані людей в черзі.
  І тут дівчинка касир пробиває мій батончик і каже: “З вас 13 грн.” нащо без задньої думки, я додаю ще 10 грн. (у сумі вже 20 грн.), бо не мала дрібніших.
  У відповідь чую: “У мене немає решти”, і тут згадую, що батончик по акційній ціні 9.99 грн. говорю про це, а касирка каже: “Не знаю, що там на стенді, а в мене в комп’ютері така ціна”! А потім додає, що на акції лише “Снікерс” у зеленій обгортці (а біля них взагалі ціни немає, а чистий цінник). Натомість, я прошу тоді замінити, нехай буде зелений батончик.
  Тим часом черга з людей зібралася чимала, і ясне діло всі нервують”, – пише Наталія Ципліцька.

  Світлина від Наталії Ципліцької.

  Світлина від Наталії Ципліцької.

  (Visited 49 times, 1 visits today)
 • 180x150