Краса без обмежень: дві прикарпатки потрапили до фіналу конкурсу краси для дівчат з особливими потребами (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Дві мешканки Прикарпаття потрапили фінал восьмого відкритого Всеукраїнського конкурсу серед дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень 2018», пише Стик з посиланням на WestNews.

  Результат пошуку зображень за запитом "Краса без обмежень: прикарпатка бере участь у конкурсі для дівчат з особливими потребами"

  Серед десяти фіналісток красуні Христина Сирова та Марія Мисюк з Івано-Франківська.

  Мисюк Марія Михайлівна – учасниця з Івано-Франківської області. Марія веде активне життя та приймає участь у різноманітних заходах для висвітлення проблем з якими стикаються люди з інвалідністю. Вона переконує всіх, що люди з інвалідністю мають працювати, що вони також відповідальні та дієві робітники.  Дівчина займається танцями та полюбляє фотографуватись.

  Христина Богданівна Сирова–Ковалишин – учасниця з міста Івано-Франківськ. Директорка Благодійної Організації «БФ «Хребет» по роботі з людьми з інвалідністю, практикуючий психолог, письменниця та авторка 4-х книг, мотиваційний тренер. Володіє англійською та польською мовами. Христина має такі захоплення: література, поезія, психологія, громадська діяльність, мистецтво, кіно, театр, самоосвіта та самовдосконалення, подорожі. Основна мета в житті – мотивувати інших людей для подолання перешкод на шляху до щастя.

  (Visited 66 times, 1 visits today)
 • 180x150