Директор НПП “Гуцульщина” заявляє, що сільрада намагається захопити “Маєток святого Миколая”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Пістинська сільська рада заважає функціонуванню НПП “Гуцульщина” і “Маєтку святого Миколая”

  Результат пошуку зображень за запитом "Директор НПП “Гуцульщина” заявляє, що “Маєток святого Миколая” намагається захопити сільрада"

  Про це заявив директор НПП “Гуцульщина” Юрій Стефурак на офіційній сторінці парку.

  За його словами, сільська рада на чолі із сільським головою Тарасом Бейсюком, намагається захопити територію “Маєтку святого Миколая”, який розташований на території національно-природного заповідника. Рада доручила І. Гродюку займатися розбудовою туристично мистецького комплексу «Маєток Святого Миколая» і здійснити підготовчі роботи до проведення фестивалю «Різдвяна іграшка»,пише Стик з посиланням на Репортер.

  “Зазначений Гродюк І.І. з’явився до керівництва Парку з вимогою забезпечити йому безперешкодний доступ до всіх споруд, що розташовані на території Маєтку, а також заявив, що в подальшому виконання робіт та проведення заходів на території Маєтку необхідно узгоджувати із ним. В разі невиконання вимог Гродюк І.І. змушений буде заборонити будь-яку діяльність працівників НПП «Гуцульщина» на території Маєтку”, – йдеться у дописі.

  За його словами, сільська рада аргументує це тим, що земельна ділянка, де розташована частина комплексу, перебуває у її комунальній власності. Яким чином територія природо-заповідного фонду могла опинитися у комунальній власності Пістинської сільської ради – не відомо.

  “Загалом, претензії та діяльність Пістинської сільської ради щодо Маєтку Святого Миколая носять чисто меркантильний характер, – пише Стефурак. – Оскільки, на одній із зустрічей у Маєтку сільський голова Пістиня зазначив, що найважливіше для них – це зареєструвати тут касовий апарат і отримувати кошти за відвідини Маєтку, а працівники Парку і далі можуть виконувати свою роботу”.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150