Зимовий сезон ґрантової програми Urban Space розпочинається

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Із 15 грудня до 15 січня триває сезон подачі на ґранти від громадського ресторану Urban Space 100.

  Проекти, що подаються на конкурс, мають бути некомерційними, приносити користь місту та реалізовуватися в  Івано-Франківську, повідомили СТИК організатори.

  Сума ґранта — необмежена.

  Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

  1. Зайти на сайт ресторану та ознайомитися з умовами програми.
  2. Завантажити ґрантову заявку та заповнити її.
  3. Зняти коротке відео про свій проект.
  4. Відправити заявку та відео одному зі співзасновників громадського ресторану Urban Space 100 через e-mail або Facebook (перелік засновників є на сайті).
  5. У випадку, якщо не отримали відповіді від одного співзасновника, — надіслати заявку та відео іншому співзасновнику.

  «На першому етапі кожен співзасновник громадського ресторану Urban Space 100 сам обирає, який проект підтримати, — розповідає координатор програми Urban Space Марта Гладка. — У випадку, якщо проект сподобався, він чи вона викладає його у закриту групу співзасновників на загальне голосування, — там обирається шорт-лист фіналістів. А вже на загальних зборах співзасновників шляхом відкритого голосування обирають проекти, які  отримають грант».

  Нагадаємо, що фонд ґрантової програми формується з чистого квартального прибутку громадського ресторану Urban Space 100 (на проекти спрямовується 80% чистого прибутку). Сума ґранта необмежена. На сьогодні «найдорожчий» підтриманий проект — «Мотузковий парк для дітей з тяжкими порушеннями мовлення та аутизмом» на суму 72 200 грн.

  Загалом за майже 4 роки діяльності програми було підтримано 84 проекти на  суму 1 951 294,55 грн.

  Громадський ресторан Urban Space 100 заснований у 2014 році. Він є прикладом соціального підприємництва та реалізується платформою «Тепле Місто».

  Контактна особа: Ірина Шутка (тел. 097 788 7881)

  (Visited 86 times, 1 visits today)
 • 180x150