Оформлення апостилю для виїзду за кордон в Івано-Франківську та області

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У кожної людини відбуваються важливі зміни. Часто це буває переїзд для проживання в іншу країну. Без ретельної юридичної підготовки така важлива подія може залишити не досить приємні спогади. Тому бажано зібрати якомога більше інформації про майбутню країну.

  Необхідно також звернути увагу на процедуру підготовки основних документів. Можна отримати консультацію у фахівців, які підкажуть, як і де оформити апостиль в Івано-Франківську та інших населених пунктах Івано-Франківської області.

  Що являє собою апостиль?

  Зазвичай, апостиль проставляється на зворотному боці документа, або його підшивають окремо. Документи не повинні бути ламіновані, повинні бути нового зразка. Якщо апостиль електронного формату, то має бути присутній QR код. За допомогою коду достовірність штампа можливо перевірити в режимі онлайн.

  Дані правила стосуються саме апостилювання, а не консульської легалізації, яка здійснюється за дещо іншою процедурою.

  Коли в планах переїзд в іншу країну, то Ви приблизно знаєте, які документи потрібні. Детальний перелік документів надають консульські установи, візові центри та компанії, які займаються працевлаштуванням за кордоном. Наприклад, одним з необхідних документів є довідка про відсутність судимості. Більш детальні вимоги до документів для виїзду за кордон визначаються чинним законодавством.

  Поставити апостиль в Івано-Франківську

  Апостиль можливо проставити досить швидко, при цьому не обов’язково їздити до столиці. Але слід знати умови приймаючої сторони. Окремі країни Європейського Союзу вимагають переклад через присяжного перекладача або апостильований переклад (подвійний апостиль). Тому іноді краще звертатися до спеціалізованих компаній. Вони щодня займаються оформленням різноманітної документації і підкажуть, що і як краще зробити. Важливим плюсом юридичних компаній є низькі ціни. Можна подумати, що це зовсім не так, але великі організації мають налагоджені відносини з будь-якими інстанціями, величезний штат експертів та щодня подають запити до міністерств. Такий варіант співпраці має кілька переваг. Наприклад, можна оплатити замовлення в інтернеті, оформити через електронну пошту або Вайбер. В домовлений час Ви зможете отримати документи з апостилем в потрібному відділенні пошти. Можна замовити доставку в офіс або додому. Досить оперативно і ефективно це можуть організувати саме в столиці, де знаходяться всі міністерства, консульства та інші органи влади. При цьому, місцеві компанії в невеликих населених пунктах досить часто виступають лише як посередники між столичними бюро перекладів та клієнтами.

  (Visited 388 times, 1 visits today)
 • 180x150