glo – легкий та потужний

 • 180x150
 • Опубліковано:

  133E335B-8265-4B1D-920E-6773DD7D94B9Бажаючи знайти альтернативу класичному способу куріння через сигарети, люди шукають різні способи споживання тютюну. Останнім часом поширення набули прогресивні технологічні девайси. Споживачі це розуміють, і тому вибирають glo – пристрій для нагрівання тютюну.

  У чому різниця?

  •     Під час куріння тютюн у сигареті згорає приблизно за температури 900оС. Одночасно з цим вивільняються нікотин, смоли та інші токсини, що надходять до організму. 
  •     Пристрій glo не спалює тютюн, а нагріває його до 245-280оС,. На відміну від спаленого, нагрітий тютюн розкриває справжній смак. А аерозоль glo містить на 90% менше токсинів, ніж у звичному нам димі від сигарет *.

  Що це за пристрій

  glo – це невеликий пристрій для нагрівання тютюну, який поміститься навіть у кишеню ваших джинсів. Сьогодні пропонується купити одну з таких моделей:

  •     gloтм hyper
  •     gloтм pro

  Вони відрізняються як дизайном, так і заявленими характеристиками. Пристрої gloтм hyper та pro працюють за унікальною технологією індукційного нагрівання, яка дозволяє отримати ще більше насичення від тютюну. Обидва девайси мають одразу 2 режими роботи – Standard і Boost, що прискорює процес нагрівання вдвічі та збільшує температуру до 280ºС. Пристрої gloтм hyper та pro мають різний дизайн та потребують стіки** різного формату – для hyper вони збільшені та мають на 30% більше тютюну, аніж стіки формату nano, які використовуються з пристроями pro.

  Як згадувалося, пристрої glo працюють зі спеціальними стіками neo, тобто використовувати звичайні сигарети у девайсах неможливо. Сам же процес неймовірно простий і складається всього з 3 кроків:

  1. Необхідно відсунути затвор зверху і вставити стік у нагрівальну камеру;
  2. Натиснути на кнопку і почекати до 20 секунд для нагрівання стіку, залежно від моделі пристрою;
  3. Виконати сеанс, який триває близько 3-4 хвилин.

   

  Асортимент стіків налічує багато смаків: від класичного тютюнового до фруктово-карамельного та тропічних фруктів https://myglo.com.ua/.

   

  * Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров’я до зменшення. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

  ** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають звикання.

   

   

  (Visited 66 times, 1 visits today)
 • 180x150