Податківця оштрафували за отримання 20 тисяч хабара і обіцянку розблокувати діяльність підприємця

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Орджонікідзевський районний суд ухвалою від 26 листопада затвердив мирову угоду для колишнього податківця Сергія Фісуна, який за хабар обіцяв повпливати на розблокування реєстрації накладних.

  На Херсонщині затримали податківця за одержання 3000 доларів США хабаря

  Згідно з матеріалами справи, Комісія з реєстрації податкових накладних Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області впродовж 2019-2020 рр. ухвалила низку рішень про віднесення невказаного підприємця до ризикових платників податків та заблокувала йому десять накладних, пише СТИК з посиланням на Наші гроші.

  Надалі ж один з податківців вказаного Управління Сергій Фісун у салоні автомобіля висунув підприємцю вимогу про передачу 20 тис. грн хабара за вплив на Комісію для розблокування реєстраційної діяльності.

  Підприємець на вказану пропозицію вимушено погодився, бо тривалий час не міг законним способом зрушити з місця цей процес. Водночас бізнесмен повідомив інспектору, що передасть гроші протягом тижня чи двох, а сам звернувся до силовиків з заявою про хабарництво.

  Вже під час передачі хабара у червні цього року силовики затримали податківця, а його дії у відповідному кримінальному проваджені №62020080000000323 кваліфікували за статтею 369-2 кримінального кодексу (зловживання впливом).

  Через три місяці Сергій Фісун визнав вину і уклав з прокурором мирову угоду, яку потім надіслали для затвердження до суду. Суд, зі свого боку, перевірив добровільність укладання угоди, врахував щире каяття обвинуваченого та його сприяння розкриттю злочину. Вказав, що цим нетяжким злочином шкода спричинена лише суспільним інтересам, потерпілих у справі немає, обвинувачений раніше не судимий, має постійне місце проживання, одружений, на минулому місці роботи характеризується позитивно. Зрештою, суд цю угоду із визначеним штрафом 12,5 тис. грн затвердив.

  Вказаний податківець зазначав, що у жовтні цього року він звільнився з податкової і нині безробітний. Така ж інформація про звільнення вказується і в його декларації.

  Раніше для вказаного податківця у цій справі обирали два місяці цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150