В Івано-Франківську знову відбудеться Свято Морозива

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Долучайся до найвеселішого та найдрайвовішого Свята Морозива від компанії «Рудь» (АТ «Житомирський маслозавод»), яке відбудеться 19 червня у м. Івано-Франківськ (поблизу ТРЦ «ВЕЛЕС») з 12:00 до 17:00 год. 

  На святі на тебе очікують корисні майстер-класи, драйвові атракціони, цікаві  конкурси, захоплюючий квест, яскраві фотозони та ще багато-багато крутих  веселощів та подарунків. 

  Організатори гарантують отримання захоплюючих пригод, яскравих емоцій,  святкового настрою і максимальне втілення цьогорічного слогану «РУДЬ» ― це  завжди любов».

  Механіка участі у розвагах дуже проста: при купівлі 1 будь-якого морозива, отримаєш 1 квиток на улюблений атракціон в  подарунок. Більше морозива — більше вражень!  

  Тетяна Хомяк, провідний маркетолог компанії «Рудь», координатор проекту «Свято  Морозива» розповідає про захід: 

  «Свято Морозива вже вшістнадцяте подарує гостям радісну атмосферу та наповнить  їхні серця теплотою, оскільки компанія «Рудь» ― це завжди любов. Кожен зможе  обрати розвагу за смаком: квест, конкурси, фотозони, атракціони. 100%  задоволення ― гарантуємо! Запрошуємо зібратися разом з друзями, чи родиною та  повеселитись на Святі Морозива від компанії «Рудь» на повну!».

  Організатори гарантують дотримання всіх необхідних санітарно-гігієнічних норм та  заходів безпеки. 

  Більше деталей на svyato.rud.ua.

  (Visited 78 times, 1 visits today)
 • 180x150