Які анальні іграшки вибирають найчастіше?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Анальні іграшки відкривають нові грані задоволення, про які можна дізнатися як окремо, так і спільно з партнером під час сексу. Анальна іграшка — це стимулятор, який впливає на одну із найчутливіших зон – анус. Маленькі іграшки для анального сексу можна використовувати під час попередніх ласк, безпосередньо при сексуальному контакті, а також з метою мастурбації. У цій статті розповідаємо, які анальні іграшки покупці вибирають найчастіше. Більше асортименту на сторінці https://stylus.ua/analnye-stimulyatory/

  Безымянный5

  Climax Anal Finger Plug

  Новачкам можна придбати пальчиковий стимулятор, який обіцяє приємні відчуття та задоволення як під час самостійної мастурбації, так і при інтимі з партнером. За рахунок невеликого розміру, тонкого гладкого кінчика і приємної ковзної поверхні він ідеально підходить для тих, хто тільки починає знайомитися з анальними іграми. Модель виготовлена із платинового силікону, який характеризується шовковистою поверхнею і гладкістю. Іграшку рекомендується використовувати із лубрикантом на водній основі, щоб вона добре ковзала. 

  Chisa Anal Probe Kit

  А як щодо цілого набору анальних пробок із реалістичного матеріалу T-ski?  В комплекті три пробки різних розмірів: маленька для початківців, середня для любителів та велика для професіоналів. Завдяки хвилястій структурі іграшок відбувається додаткова стимуляція ерогенної зони. Рекомендується використання з лубрикантами на водній основі.

  Безымянный4

  Sprouted 10 Mode Rechargeable Silicone Anal Plug

  Вібруюча анальна пробка з розширенням підходить для тих, хто вже має певний досвід в анальному сексі, адже дає гострі відчуття в області ануса. Застосовується пробка в такий спосіб: вставляється в анальний отвір і всередині розкривається, надаючи сильний тиск на стінки ануса. Через такий принцип роботи вона не підходить для новачків, а тільки для пар із досвідом.

  Додайте різноманіття до сексуального життя, заходьте на stylus.ua, щоб вибрати ту саму іграшку.

   

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150