Дністровський каньйон стане об’єктом піару

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В найкращому світлі представити українській та зарубіжній громадськості невичерпні рекреаційні можливості Дністровського каньйону поставили за мету організатори сплаву представників засобів масової інформації та керівників органів виконавчої влади по річці Дністер, що відбувся 7 серпня в Тлумацькому районі.

  Зі слів безпосередніх учасників акції, в сплаві взяло участь більш як 70 осіб з числа керівного складу Івано-Франківської обласної, Галиицької, Тлумацької, Городенківської районних адміністрацій та журналістів, для яких було підготовлено п’ять плотів. Спочатку планувалось залучити чотири плоти, проте бажаючих взяти участь виявилось забагато, тож рятувальникам Івано-Франківського гірського пошукового-рятувального загону довелося конструювати ще один з рятувальних катамаранів. Крім того, для забезпечення безпеки на воді було залучено п’ять рятувальних човнів. Стартував сплав з села Кутища Тлумацького району за маршрутом Одаїв – Будзин – Делева – Долина, де на новоспечених рафтингістів чекав святковий бенкет.
  Планувалось, що імпровізовану річкову флотилію очолить голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк. Проте йому довелося терміново виїхати на Буковину для участі а нараді при Прем’єр-міністрі України Миколі Азарову. Тож флагманське місце довелося посісти першому заступнику губернатора Василю Плав’юку.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150