Турнір із настільного тенісу «Кубок Роксолани»

• 180x150
  • Опубліковано:

Упродовж чотирьох днів у спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи м. Рогатин Івано-Франківської області проходив Міжнародний рейтинговий турнір із настільного тенісу «Кубок Роксолани» серед юнаків і дівчат 1994-1999 р.н. та молодших.

У цьому спортивному заході взяли участь 177 спортсменів, які прибули з різних регіонів України та Білорусії. Це – найталановитіші, високотехнічні і титуловані майстри маленької ракетки, в яких за плечима чималий досвід переможних виступів.

Регламент змагань був надзвичайно жорсткий. Достатньо програти одну-дві зустрічі і ти припиняєш подальшу боротьбу за призові місця.

Першими стартували команди юнаків і дівчат. Сам хід змагань показав, що легких перемог не буде. Адже усі команди, без винятку, вели запеклу боротьбу за перемогу.

Після командних змагань спортивний зал заполонили наймолодші учасники цього дійства. Не дивлячись на їх юний вік, вони показали чітку і організовану гру, вправне володіння м’ячем та ракеткою. У цій когорті спортсменів виступав наш єдиний представник – Олександр Ілюхін, який був дуже близьким до ІІІ місця. Проте, програвши вирішальну зустріч із рахунком 3:2, посів V місце із 29 учасників.

Заключним акордом змагань стали виступи спортсменів 1994-1995 р.н.

У цій елітній категорії змагалися 43 юнаки та 27 дівчат. Кожен поєдинок носив надзвичайно напружений характер.