«Говерла» перемогла «ОДЕСУ»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Матч активніше розпочали гості, які зробили ставку на дальні кидки, – зауважує прес-служба БК «Говерла». Зрештою, «далекобійники» одеситів Ростислав Кривич і Джон ДеГроут влучили чотири 3-очкових, зумівши таким чином втримати швидкісних «ведмедів», які традиційно мчали вперед зусиллями Дерріка Зіммермана та Джеремі Шаппела. Але для командного результату цього було замало – 11:16 в середині стартової чверті. Більше того, наприкінці періоду «акули» збільшили свою перевагу до 11-ти очок і на першу перерву пішли за рахунку 28:17.

  Друга 10-хвилинка минула в рівні боротьбі, в якій команди змагалися у снайперських здібностях. Спочатку це краще виходило в «ОДЕСИ», завдяки активності Кривича, Швеця й Угбоя. Втім, під завісу першої половини «говерляни» таки знайшли свою гру, а переломний момент стався за хвилину до завершення чверті, коли Ігор Кривич забив два з фолом (41:41). А крапку у першій половині поставив Павло Ульянко, який реалізував один із двох штрафних кидків – 42:41.

  Після 20-хвилинного «сну» господарі прокинулись у другій половині, повністю перехопивши ініціативу в матчі. Злагоджена командна гра «Говерли» миттєво принесла результати, відтак відрив між командами почав стрімко зростати. Після третьої чверті рахунок був уже 62:58 на користь «ведмедів», натомість усі намагання підопічних Олега Юшкіна повернути інтригу розбивалися об неточні кидки лідерів – Спаркса, ДеГроута й Вашингтона. А коли в повну силу розігрався Ерік Колмен, шанси в «одеситів» відверто зникли.

  Зрештою, івано-франківці спокійно довели матч до 27-ї перемоги в регулярному чемпіонаті, цього разу з рахунком 85:73. Натомість «ОДЕСА» ще більше віддалила себе від плей-офф. 

  Джерело: офіційний сайт суперліги

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150