Асистенти арбітра : Є. Данильченко (Луганськ), П.Касанов (Вінниця).
    ПФК «Олександрія»: Паньків, Сахневич, Чередніченко, Шевченко ( Зейналов, 46), Довгий ( Грицук, 46), Запорожан ( Казанюк, 52), Гітченко, Назаренко, Ксьонз, Таргамадзе (Старенький, 74), Козак (Полярус, 56).

«Прикарпаття»: Локатир, Пономаренко, Ковалюк, Плехтяк, Ковальчук ( Стоцький, 80), Герасименко, Гребинський, Іванишин, Антонюк, Микуляк, Сокол (Верстюк, 56).
    Запасні: Іконніков, Барчук, Згура, Луцик, Кубай.
    Тренер: І.Дирів.
    Попередження: А.Запорожан, 29, Чередніченко, 63, А.Полярус, 80, -Є.Ковальчук, 62.
    Голи: М.Козак, 23, Р. Зейналов, 47, І.Чередніченко, 50 – пенальті.

Цей матч став ще одним свідченням того, що прикарпатці дограють своє право виступу в першій лізі. Команді з Івано-франківська цей матч вже не залишав жодних шансів на порятунок. Це був матч більше всього показовим у плані того, як і скільки треба забивати аутсайдеру, ні в якому разі не принижуючи його професійних якостей. Біда прикарпатців ховається в головному – в підготовці гравців до весняної частини першості. Прикро, що не буде самобутньої команди з Прикарпаття. Жаль гарного, самобутнього оптиміста Миколу Пристая, якому не позаздриш…
    Як і було раніше обумовлено вихованці Пантаївської школи-інтернат, які є підшефними ПФК «Олександрія», мають добру нагоду відвідувати всі домашні матчі за участю місцевої команди. Саме цього дня 50 дітей-сиріт приємно провели своє дозвілля, відвідавши футбольний поєдинок ПФК «Олександрія» – «Прикарпаття». Комфортабельним автобусом вихованці прибули до КСК «Ніка» завчасно до початку гри, де їх гостинно зустріли представники футбольного клубу: бутерброди та солодка вода стала гарним початком відвідин футбольного матчу. Після матчу задоволені вихованці виказали велику подяку керівництву клубу на чолі з М.С.Лавренком за надану можливість гарного відпочинку.
    Відразу варто відзначити, що напередодні матчу не було жодних сумнівів щодо беззаперечної перемоги олександрійців. Головним для багаточисельної аудиторії вболівальників було лише вгадати точний рахунок з яким олександрійці переможуть . Жаль, що нинішнє «Прикарпаття» залишає першу лігу…
    Стосовно самої гри, розстановки гравців на полі, то В.Шаран у цьому матчі дав відпочинок лише К.Сидоренку, місце якого зайняв Д. Назаренко, а також кілька матчів поспіль у стартовому складі значиться і М.Козак, який добре зіграв в Одесі… На лаві запасних доволі відомі широкому загалу вболівальників (О.Казанюк, В.Іващенко, В.Грицук, С.Старенький ), серед яких з`явився і вихованець олександрійського футболу А.Полярус.
    Матч розпочався за активних дій на полі Д.Таргамадзе, котрий вже на 2-й хв. спричинив небезпечний момент біля воріт гостей, якби В.Шевченко дотягнувся головою до м’яча, то голкіперу суперника було б дуже важко.
    За кілька хвилин олександрійці розіграли ще одну масовану комбінацію. Завершав її на 9-й хв. знову В.Шевченко, який пробив вище воріт. Найцікавішим у перші 20 хвилин матчу став момент, що виник біля воріт прикарпатців на 18-й хв., коли після трьох ударів почергово від М.Козака, В.Шевченка та Д.Таргамадзе рахунок у матчі повинен був відкритим.
     Результативною для  команди хазяїв виявилася 23-а хвилина, коли атаку В.Шевченка підтримав М.Козак, якого ощасливила доля відкрити рахунок у грі.
    Після першого голу, олександрійці мали ще кілька гольових моментів, але найбільш небезпечним була атака О.Довгого, котрий на 36-й хв. міг довести рахунок до 2:0. Потягнувшись лівою ногою за м’ячем, він не зміг точно пробити ворота І.Локатиря.
    Перший тайм запам’ятався великою кількістю офсайдів, найбільше – тричі грішив В.Шевченко.
      У другому таймі  головний тренер  Олександрії робить відразу дві заміни: Р.Зейналов та В.Грицук дали відпочинок В.Шевченку та О.Довгому. Як покаже подальші події на полі ці заміни стали фартовими. Автором другого голу став Р.Зейналов, який вже на 47-й хв. примусив голкіпера гостей виймати м’яч зі своїх воріт. Помилка захисників і гравець вправно переграв головою голкіпера – 2:0.
    На 50-й хв. прохід правим флангом П.Ксьонза, який дійшов майже до лінії воріт суперника, було зупинено недозволеним прийомом, як наслідок – пенальті. Його реалізував І. Чередніченко, довівши рахунок до 3:0.
    Впіймавши кураж у грі, на 53-й хв. «дублем» міг відзначитися Р.Зейналов, якому довелося майже вийти віч-на-віч на побачення з голкіпером гостей, але не зміг цього разу переграти воротаря прикарпатців. На 66-й хв. черга збільшувати рахунок прийшла до П.Ксьонза, який пробивав, голкіпер парирував, а Р.Зейналов був на добиванні, але не влучив у ворота.
      А що гості? Вперше вони потурбували  Ю.Паньківа на 70-й хв. На цей випад олександрійці відповіли небезпечним випадом н А.Поляруса, який на великій швидкості пройшов правим флангом, обігравши захисника, з гострого кута потужно пробив, але майстерність голкіпера гостей знову врятувала прикарпатців від чергового голу. По ходу гри  ще в кількох моментах залишив по собі добрі відгуки вболівальників. На 84-й хв. В.Грицук акцентовано зробив простріл під ногу П.Ксьонзу, останній вже бив у пусті ворота, але в останню мить захисник рятує ворота суперників. Через хвилину подібний момент повторився, але в головній ролі, після точного пасу Р.Зейналовим, був С.Старенький, який пробивав у пусті ворота, але невідомо звідки, в останню мить, захисник знову вибиває м’яч практично з пустих воріт.