В Рівному стартував чемпіонат України з міні-гольфа

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В готельно-розважальному комплексі «Хутір», поблизу Рівного, відбувся перший етап чемпіонату України з міні-гольфа. Свою майстерність на змаганнях демонстрували учасники з Івано-Франківська, Сімферополя, Києва, Одеси, Рівного, Запоріжжя, Харкова та Ялти. Також, щоб взяти участь у змаганнях, до обласного центру приїхав гість з Бельгії.

  Місцевим чоловікам та жінкам-гольфісткам, незважаючи на те, що в змаганнях брали участь чемпіонки України з цього виду спорту, вдалось вибороти п’ять призових місць.

  — Це було несподіванкою для всіх. Стало зрозуміло, що досвідченим гравцям є до чого прагнути. Цей вид спорту та конкуренція в ньому стимулюють розвиток спортсменів, — поділився враженнями від змагань директор клубу Валерій Якимчук.

  Ще однією несподіванкою став рекорд, який поставив власник комплексу, де проходили змагання, Микола Дячук. Чоловіку вдалось пройти 18 лунок всього за 31 удар. Загалом переможцями першого етапу ХІІ чемпіонату України з міні-гольфа в чоловічому розряді стали: 1-е місце — Микола Дячук (Рівне), 2-е — Василь Братейко (Одеса), 3-е — Роман Лимар (Рівне). Переможниці жіночого розряду: 1-е — Любов Лимар (Рівне), 2-е — Ірина Степанова (Рівне), 3-е — Ольга Семенюк (Рівне). Переможцями в юніорському розряді стали: 1-е місце — Костянтин Крамаренко (Одеса), 2-е — Вадим Колісніченко (Одеса), 3-е — Олександр Федоренко (Одеса).

  Міні-гольф в Україні з’явився шість років тому.Сьогодні гольф-клуб «Хутір» — єдиний в Україні, що відповідає всім європейським стандартам і є головною базою Федерації гольфа України. Цікаво те, що не зважаючи на малу популярність гольфу на Прикарпатті, є представники на такого роду турнірах.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150