У Стрию відбувся ІІ-й Всеукраїнський шаховий турнір

 • 180x150
 • Опубліковано:

  29-31 липня у Стрию відбувся ІІ-й Всеукраїнський шаховий турнір пам’яті видатного стриянина-шахіста Осипа Горби «Кубок Горби – 2011». Захід проходив під патронатом заступника голови Політради Української партії, голови Благодійного фонду «Добре серце» Олега Канівця.

  Змагання організували молоді шахісти, кандидати в майстри спорту Роман Корман та Юрій Коробов. На урочистому відкритті була присутня донька Осипа Горби, яка подякувала стрийським ентузіастам-шахістам за ідею турніру та меценатам за фінансову підтримку.

  У змаганнях взяли участь 84 шахісти зі Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франківської, Вінницької, Чернівецької, Хмельницької, Житомирської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької, Чернігівської, Київської областей та Києва. Серед учасників – 5 міжнародних майстрів спорту з шахів, 6 майстрів спорту, 44 кандидати в майстри спорту.

  Суддівську колегію турніру очолили кандидати в майстри спорту Андрій Матвійчук (м. Новояворівськ) та Роман Благут (м. Стрий). На змаганнях було проведено 9 турів. Визначено 24 переможці у різних категоріях.

  Нагороди – грамоти, грошові премії та цінні подарунки, вручив представник «Доброго серця» Віталій Михайльо. «Фонд і надалі підтримуватиме хороші починання на спортивному поприщі», – наголосив він. 

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150