“Ураган” виграв СУПЕРКУБОК

• 180x150
  • Опубліковано:

емпіон України, івано-франківський "Ураган", став володарем першого трофея нового сезону. У матчі за Суперкубок підопічні Сергія Гупаленка на домашньому паркеті переграли володаря Кубка України 2011 року львівську "Енергію" – 4:3.

Перший тайм пройшов з невеликою перевагою господарів, яке на табло матеріалізувалося на останній хвилині, коли Сержао вразив ворота Лисенка. До цього ж на 7-й хвилині Валентин Цвєлих забив прямим ударом зі штрафного, а через 8 хвилин львів’яни ефектно і ефективно розіграли стандарт – Легчанов зі штрафного зробив передачу на Максима Павленка, і той переправив м’яч у кут воріт.

У другому таймі команди по два рази засмутили один одного. Спочатку успіх був на боці "енергетиків": на 26-й хвилині Ільдар Макаєв зрівняв рахунок, а на 37-й Сергій Чепорнюк вивів свою команду вперед.

Але чемпіон продемонстрував по-справжньому чемпіонський характер. Після того, як "Ураган" перейшов на гру з п’ятим польовим, Максим Павленко після прострілу Цвєлих зрізав м’яч у свої ворота. Більше того, за 55 секунд до сирени "Ураган" вирвав перемогу – масована атака завершилася точним пострілом Біро Жаде під поперечину.

4:3 – перемога "Урагану". Відзначимо, що в матчах за Суперкубок чемпіон Україні в п’ятий раз з шести виявився сильнішим володаря Кубка країни.