Перша перемога “Енергетика”

• 180x150
  • Опубліковано:

Виїзний матч проти «Енергетика», який програв сім своїх попередніх поєдинків поспіль, вийшов для «Сталі» дуже невдалим. Господарі розпочали зустріч активніше, в дебюті поєдинку кілька разів гостро пробивши здалеку. Проте, найнебезпечніший момент бурштинська команда створила на 13-й хвилині, коли футболіст «Енергетика» зіграв у «стінку» з партнером по команді, увійшов до штрафної і пробив в ближній кут – мимо.А в середині тайму «Енергетик» все ж таки вийшов вперед. Після подачі кутового на дальню стійку та скидки головою точний удар в ліву від Пилипенко «дев’ятку» завдав Сікорський – 1:0. Після забитого м’яча темп гри впав, і до перерви забитих голів більше не було.

Другий тайм «Сталь» почала з атак, встигнувши заробити перспективний штрафний, який пробив Окана-Стазі, а також кутовий, який став наслідком рикошету після цього удару. Але, тут же швидка контратака «Енергетика» завершилася виходом «три у два», внаслідок чого алчевці були змушені порушити правила у штрафному майданчику: пенальті реалізував Боришкевич, який пробив у правий від Пилипенко кут – 2:0. У середині другого тайму у ворота «Сталі» влетів і третій м’яч. Знову швидка контратака господарів «три в три» завершилася розрізною передачею, і Пилипенко був змушений фолити на супернику. У підсумку, видалення воротаря і другий пенальті у ворота «Сталі». Юрченко пробив у лівий від вийшовшого замість Мірошника Тельнова – 3:0. Незважаючи на такий великий рахунок і гру в меншості, підопічні Анатолія Волобуєва намагалися забити хоча б гол престижу, і шанси відзначитися у «Сталі» були. Зокрема, після одного з епізодів, в якому помилку допустив голкіпер господарів Карпов, захисник підстрахував партнера по команді, вибивши м’яч з лінії воріт.

Так і не «розмочивши» рахунок, алчевці програли з результатом 3:00 – це вже четверте поспіль розгромна виїзна поразка «Сталі», а Бурштинський "Енергетик" здобуває свою першу перемогу