Команда Солов’я перейде у вищу футбольну лігу?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У заключному матчі чемпіонату Івано-Франківська з футболу команда впевнено перемогла с. Опришівці. Здобуті три очки забезпечили перемогу у турнірі.

  З початку матчу форумівцям вдалось нав’язати свою гру та відкрити рахунок у середині тайму. Через кілька хвилин команда Громадського форуму закріпила перевагу забивши другий гол після стрімкої контратаки.

  На початку другого тайму Опришівцям вдалось відквитати один м’яч. Утім, завдячуючи налагодженій командній грі форумівці не лише добре оборонялися, а й змогли забити третій вирішальний гол. Підсумковий рахунок – 3-1.

  У запеклій боротьбі команда Громадського форуму зуміла вирвати чемпіонство!

  Підсумовуючи нелегкий сезон капітан команди Юрій Соловей зазначив, що Громадський форум продовжуватиме роботу над розвитком однойменного футбольного клубу на базі якого у подальшому буде створена футбольна школа для підростаючого покоління франківчан.

  Адже приділення уваги спортивному розвитку молоді – першочергове завдання, яке він ставить перед собою.

  Разом з тим, форумівці готові всіляко підтримувати розвиток будь-яких видів спорту в нашому місті, оскільки впевнені, що саме спорт може привити молоді стійкий імунітет проти розвитку негативних впливів у молодіжному середовищі.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150