Грали вояки у волейбола

 • 180x150
 • Опубліковано:

   У Рівному відбулися змагання  на першість серед військових частин гарнізону з волейболу. Захід проходив під керівництвом начальника служби фізичної підготовки і спорту 13 армійського корпусу підполковника Леоніда Садовського у спортивному залі 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку.

  Цьому турнірові передувало жеребкування. За його результатами протягом двох днів 64 військовослужбовці з восьми команд армійських колективів міста змагалися у майстерності перекидання м’яча через сітку.

  "Усі команди були розподілені у дві групи. Змагання були сплановані так, аби кожен колектив мав змогу зіграти з іншими учасниками. Це так звана кругова схема гри, яка дозволила максимально відкрити спортивний потенціал гравців", – зазначив представник суддівської колегії старший лейтенант Іван Каращук.

  За результатами ігор, тобто кількістю набраних очок, з кожної групи у фінал вийшло по дві кращі команди. Вони і змагалися у подальшому за перше та друге і третє й четверте місця.

  Переможцем змагань стало управління 13 армійського корпусу. Друге місце посіла команда 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку. Третє місце зайняли гравці із окремого радіотехнічного батальйону, а четверте – батальйону радіоелектронної боротьби.

  Команди-переможці були відзначені грамотами. А їх склад стане кістяком збірної команди гарнізону, яка змагатиметься на першість армійського корпусу.

  "Такі змагання вкрай важливі для кожного військового колективу, – вважає старший лейтенант Іван Каращук. – У невеликих підрозділах часто знаходяться перспективні спортивні кадри.  Виявляються ті люди, яких можна підготувати і вони зможуть приносити спортивні перемоги гарнізону та з’єднанню в цілому".  

   

  Спеціальний кореспондент медіа-центру

  у Рівненській області

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150