16 червня в м. Івано-Франківськ відбудеться 3 відбірковий тур чемпіонату України з баскетболу

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Державна служба молоді та спорту України, Федерація баскетболу України та Федерація вуличного баскетболу України проводять третій відбірковий тур ІІІ чемпіонату України 2012 р з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд.

  16 червня на території Фізкультурно-оздоровчого центру (вул. Симоненка 13 а) відбудеться відбірковий тур для команд, які представляють наступні регіони України Івано-Франківська обл., Закарпатська обл., Тернопільська обл., Львівська обл., Чернівецька обл., Хмельницька обл., Волинська обл. та Рівненська області.

  Початок реєстрації о 10.00. Початок змагань о 11.00. Стартовий внесок з команди становить 100 грн.
   

  Змагання проходитимуть згідно положення про Всеукраїнські змагання з баскетболу 3х3 на 2012 р.,регламенту чемпіонату України 2012 р. та за офіційними правилами ФІБА 3х3.

  До фінальних ігор ІІІ чемпіонату України з кожного відбіркового туру виходять по дві найсильніші команди.

  Наступні відбірні тури прийматимуть: Кіровоград (23-24 червня), Севастополь (30 червня – 1 липня) та Харків (7-8 липня).

  13 липня у Києві відбудеться додатковий тур для усіх команд, які не пробилися до фіналу Чемпіонату України.

  Фінал відбудеться 14 – 15 липня у Києві.

  Чемпіон та призери чемпіонату України отримають медалі та звання відповідно до єдиної спортивної класифікації України.

  Також переможець чемпіонату 1-2 вересня представлятиме Україну на першому в історії турнірі серії "Світовий Мастерс тур" у Стамбулі. "Світовий Мастерс тур" – це змагання, започатковані міжнародною федерацією баскетболу ФІБА. В турнірі мають право брати участь виключно переможці своїх офіційних національних чемпіонатів. В Стамбулі відбудеться регіональний європейський Мастерс, звідки найкращі поїдуть на фінал змагань до американського Майамі (22-23 вересня). Федерація вуличного баскетболу вже отримала запрошення від ФІБА на участь в стамбульському Мастерс і підтвердила участь українського чемпіона в цих змаганнях. 

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150