Христина Стуй виграла “срібло” на чемпіонаті Європи з легкої атлетики на 200-метрівці

• 180x150
  • Опубліковано:

Українка Марія Рємєнь завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Гельсінкі (Фінляндія), вигравши фінал на 200-метрівці із результатом 23,05 секунди. "Срібло" на цій дистанції дісталося її співвітчизниці Христині Стуй (23,17).

Про це інформує Укрінформ з посиланням на офіційний сайт Європейської легкоатлетичної асоціації (European Athletics).

Володарями ще трьох срібних нагород у четвертий день змагань стали Світлана Шмідт (3000 метрів з перешкодами), Шериф Ель-Шериф (потрійний) та Людмила Йосипенко (семиборство).

Як повідомляв УКРІНФОРМ, днем раніше титул чемпіонів Європи здобули Ольга Саладуха, яка показала кращий результат сезону в світі у потрійному стрибку (14,99 метра), та Віра Ребрик з рекордом України у метанні списа (66,86 метра).

Загалом в активі українських легкоатлетів вже 13 медалей – 3 золоті, 7 срібних та 3 бронзові.

У заключний день чемпіонату спортсмени розіграють 12 комплектів нагород. Учасниками шести фіналів будуть українці – Максим Мазурик (жердина), Ганна Міщенко (1500 метрів), Тетяна Головченко, Ольга Скрипак (обидві – 10 000 метрів), Наталія Семенова (диск), Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Рємєнь, Вікторія П’ятаченко (жіноча естафета 4х100 метрів), Юлія Олішевська, Дар’я Приступа, Наталія Пигида, Аліна Логвиненко (жіноча 4х400 естафета метрів) та Михайло Книш, Олексій Рємєнь, Євген Гуцол, Володимир Бураков (чоловіча 4х400 метрів).