Калушанин Віталій Наконечний кваліфікувався до фіналу Олімпіади у вправах на коні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У другий день ХХХ Ігор Олімпіади-2012, пройшли чоловічі командні кваліфікаційні змагання зі спортивної гімнастики, на яких національну збірну України представляли Микола Куксенков, Олег Верняєв, Олег Степко, Ігор Радівілов та Віталій Наконечний з Калуша. Українські гімнасти посіли сьоме місце, забезпечивши собі участь у фіналі командних змагань.

  Фінал відбувся у понеділок, 30 липня. Наші гімнасти завоювали бронзові нагороди, проте, за рішенням суддів і на вимогу збірної Японії, яка була четвертою, судді змінили своє рішення і дорахували збірній Японії 0,6 бала. Тож, Україна — четверта.

  Головний тренер чоловічої збірної України з гімнастики Юлій Куксенков вважає, що на Олімпіаді члени журі “вкрали” в українських спортсменів бронзову медаль.

  Крім того, українські гімнасти Микола Куксенков і Олег Верняєв кваліфікувалися до фіналу у багатоборстві. Микола пробився до головного раунду змагань за абсолютну першість з шостим результатом (89,931 бала), а Олег, набравши 88,964 бала, посів 13 місце. До топ-24 спортсменів, які виходять у фінал багатоборства, потрапив і чемпіон І Юнацьких Олімпійських ігор Олег Степко, однак через квоту в два спортсмени від однієї країни в абсолютній першості він не побореться за медаль.

  Калушанин, майстер спорту міжнародного класу Віталій Наконечний виступить у фіналі у вправах на коні. У кваліфікаційному відборі на цьому гімнастичному снаряді він посів шосте місце (14,933 бала). А першим запасним у фіналі з цього виду програми буде Микола Куксенков.

  Варто також сказати, що 2 серпня Віталію Наконечному виповниться 26 років, а вже 5 серпня ми біля екранів своїх телевізорів вболіватимемо за нього, бажаючи спортсменові якнайкраще виступити у фіналі у вправах на коні.

  Наступного дня у фіналі в опорному стрибку Україну представлятиме Ігор Радівілов, який кваліфікаційних змаганнях з цього виду програми показав восьмий результат (15,799 бала). Він також буде запасним у вправах на кільцях. 

  Спорт Калущини

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150