На Прикарпатті 1-2 вересня пройде Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На виконання доручення Кабінету Міністрів України з нагоди Дня фізичної культури і спорту проводиться Всеукраїнська велоестафета. Організаційний комітет велоестафети очолює заступник голови облдержадміністрації Роман Іваницький.

  Велоестафета пройде територією Коломийського, Тисменицького, Калуського і Долинського районів. У містах і селах урочисто зустрічатимуть марафонців. Зокрема, у суботу, 1 вересня в Івано-Франківську біля пам’ятника Івану Франку о 18.00 відбудеться зустріч велосепедистів і мітинг за участю керівників міста та облдержадміністрації. А вже 2 вересня, у неділю о 9.00 з площі перед адмінбудинком пройдуть урочисті проводи учасників велоестафети, яка охоплює усі області України.

  Команди цього наймасовішого аматорського велопробігу пронесуть територією України прапор своєї області і встановлять його у Києві 8 вересня 2012 року під час урочистого фінішу. До учасників марафону можуть приєднатися усі прихильники здорового способу життя. Прикарпаття передасть естафету марафону Закарпатській області.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150