Олександр Шевченко та Віталій Мерінов відкрили новий спортивний заклад

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Спортивна школа Заслуженого майстра спорту України Віталія Мерінова відкрила свої двері.

  У День Чесного Хреста, 27 вересня, урочисто освятили та презентували усій громадськості спортивну школу «Спритно. Потужно. Завзято». В мікрорайоні Майзлі (вул.Незалежності) це єдиний спортивний заклад.

  Ініціатором його відкриття став Віталій Мерінов. Він же студентський мер, голова ГО «Спільними зусиллями» та багаторазовий чемпіон світу з боксу і кікбоксингу. До цього разом із спортсменами Віталій займався в орендованому старому приміщенні беж жодних умов для тренувань.

  «Взимку в попередньому залі навіть замерзала вода. Було дуже холодно, але тренуватись потрібно було всім. І так два роки, – пригадує Віталій Мерінов. – У нас є багато здобутків. Серед спортсменів чимало чемпіонів України та світу з різних видів спорту. Тому нова школа нам була вкрай необхідна» .

  3 місяці наполегливої праці і тепер школа «Спортивно. Потужно. Завзято» може приймати усіх бажаючих. У приміщенні новий ринг, професійні груші та тренажери.

  Мрія спортсменів здійснилася завдяки підтримці Олександра Шевченка. У свій час директор ТК «Буковель», депутат обласної ради, нині кандидат у народні депутати допоміг із ремонтами і закупівлею спортивного інвентаря .

  До речі, це не перший та не останній спортивний заклад, до відкриття та відновлення якого долучився Олександр Шевченко. Йому й надали почесну місію: разом із Віталієм Меріновим урочисто перерізати червону стрічку.

  «Для того, щоб отримувати хороші результати, потрібно створити відповідні умови спортсменам. В цій школі – сучасне обладнання, і я переконаний, що багато дітей з вулиць вдасться залучити до спорту, здорового способу життя . – сказав Олександр Шевченко – Масовий спорт – те, що потрібно сьогодні українському народу. Адже тільки через спорт може народжуватись здорова нація».

  Вихованців школи «СПЗ» тренуватимуть заслужені майстри спорту. Тут займатимуться професійно боксом та кікбоксингом, також навчатимуть самообороні жінок. Для дітей до 15 років заняття безкоштовні. В перспективі керівництво школи планує організовувати індивідуальні заняття для літніх людей.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150