Ломаченко врятував “Українських отаманів” від провалу в Баку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Команда боксерів "Українські отамани", яка виступає на турнірі World Series of Boxing, програла виїзний матч "Бакинським вогням" в Азербайджані – 4:1. Утім, цього виявилося достатньо для виходу команди у півфінальний раунд, бо в Києві "отамани" перемогли ватагу з Азербайджану з рахунком 5:0. У Баку українцям була потрібна єдина перемога – і її здобув дворазовий олімпійський чемпіон Василь Ломаченко.

  Тренерський штаб виставив на матч-відповідь незірковий склад боксерів. Якщо в Києві на ринг виходили медалісти Олімпіади Олександр Усик, Денис Беринчик та Олександр Гвоздик, то в Баку з-поміж безумовних лідерів був лише Ломаченко.

  Свої бої в Баку програли Олександр Ришкан, Олександр Стрецький, Дмитро Руденький та Сергій Лапін. При цьому Стрецький завершив бій із розсіченням, а Руденький побував у нокауті.

  Бій між Ломаченком та Альбертом Селімовим став і кульмінацією, й окрасою матчу. За підсумком двобою перевагу Ломаченкові віддали двоє суддів, один був на боці Селімова.

  У півфіналі "Українські отамани" зійдуться з "Італійським громом", який побив "Польських гусарів". Перший матч відбудеться 13 квітня в Італії. Відповідь – 19 квітня о 20:00 у столичному Палаці спорту.

  ТВІ

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150