«Боруссія» вийшла у фінал Ліги чемпіонів

• 180x150
  • Опубліковано:

Дортмундська «Боруссія» у повторному півфінальному матчі Ліги чемпіонів увечері 30 квітня в Мадриді програла "Реалу" з рахунком 0:2.

Обидва голи господарі провели в самій кінцівці матчу – спочатку точним ударом на 83-й хвилині відзначився Карім Бензема, а п’ять хвилин по тому м’яч забив Серхіо Рамос.

Незважаючи на поразку, «Боруссія» вийшла у фінал Ліги чемпіонів за сумою двох зустрічей. У першому півфінальному матчі, що відбувся тиждень тому в Дортмунді, німецька команда виграла з рахунком 4:1.

Увечері в середу, 1 травня, пройде матч-відповідь в парі «Барселона» – «Баварія», за підсумками якого визначиться другий фіналіст турніру. У першому матчі «Баварія» на своєму полі обіграла каталонців з рахунком 4:0.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 25 травня на лондонському «Уемблі».