Івано-Франківська міськрада вийшла зі складу учасників ПФК “Прикарпаття”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківська міська рада вийшла зі складу учасників товариства з обмеженою відповідальністю "Професійний футбольний клуб" Прикарпаття". У статутному капіталі ПФК "Прикарпаття" частка міськради становила 39%…

  "Сесія міської ради на першому пленарному засіданні проголосувала за вихід з товариства. Мною підписано протокол загальних зборів акціонерів, згідно якого нам, міській раді, повертається все, без винятку, майно, яке ми внесли до статутного фонду. Друга сторона статутний фонд не наповнила", – повідомив міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус у понеділок.

  Він зазначив, що все майно за актом прийому-передачі передадуть муніципальному комунальному підприємству "Івано-Франківський міський центральний стадіон "Рух", який хочуть повернути в комунальну власність міста.

  Івано-Франківська міськрада спільно з ТОВ "Скорзонера" (с.Поляниця Яремчанської міськради) створили ТОВ "ПФК" Прикарпаття", яке було зареєстровано 18 липня 2011 року. У статутному капіталі ПФК "Прикарпаття" частка міськради становила 39%, "Скорзонери" – 61%. Внеском міськради до статутного фонду було східна, південна і північна трибуни міського центрального стадіону "Рух", земельна ділянка площею 11,25 га, об’єкт незавершеного будівництва – західна трибуна стадіону та основні засоби вартістю 104,420 млн. грн.

  "Скорзонера" мала внести в обмін на частку в статутному капіталі грошові кошти в розмірі 163,324 млн. грн. Вони повинні були бути направлені на утримання впродовж п’яти років футбольного клубу "Прикарпаття"; завершення будівництва протягом 2011-2015 років стадіону "Рух"; будівництво на переданій земділянці плавального басейну, критої спортивної манежу, запасних футбольних полів, готелю та інших спортивних об’єктів ; фінансування заходів з розвитку футболу і т.п. При цьому 50% внесків до статутного фонду засновники повинні внести протягом першого місяця після реєстрації, інші 50% – протягом року.

  Нагадаємо, що минулого року ПФК "Прикарпаття" не отримав ліцензії на участь у другій лізі футбольного чемпіонату України і припинив своє виступи.

  1043.com.ua

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150