Віталій Кличко пообіцяв повернутися в ринг

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чемпіон WBC в суперважкій вазі 41-річний Віталій Кличко (45-2, 41 КО) в інтерв’ю «Сегодня» повідомив, що ще планує повернутися в ринг, принаймні до обов’язкового захисту титулу проти Бермейна Стайверна (24-1-1, 20 КО).

  – Віталій, Піанета вважають прохідним суперником для Володимира. А хто, по-вашому, був найскладнішим суперником у кар’єрі вашого брата?

  – Свого часу Корі Сандерса, Брюстера також вважали прохідними суперниками. Але в боксі дуже багато нюансів. Те ж саме говорили про останнього суперника Володимира – поляка Маріуша Ваха. Але, наскільки ви бачите, кожен із суперників, маючи шанс виграти, викладається на повну силу. І під час бою Володимира з Вахом було достатньо моментів, коли багато вболівальників хапалися за серце. Це професійний бокс, одна секунда втраченого уваги може коштувати перемоги, а то й кар’єри, а то й бути величезним ризиком для життя. Тим більше мова йде про суперважку вагу, коли кожен удар важить тонни.

  – Підтвердіть або спростуйте чутки про операцію на вашому коліні.

  – Про які саме операції йде мова? На обох колінах у мене було достатньо велика кількість операцій.

  – Якщо заява про завершення кар’єри досі не зроблено, чи можна розуміти, що ви ще сподіваєтеся хоча б раз вийти в ринг?

  – Є офіційний претендент (на пояс WBC) – Бермейн Стайверн. Поєдинок відбудеться, зараз необхідно визначитися з датою. Після цього всі чутки самі собою розвіються.

  – Прокоментуйте перемогу команди Повєткіна на торгах за право організації бою з Володимиром. Чи не побоюєтеся закулісної ролі Дона Кінга, який організовував і бій Володимира з Брюстером?

  – Володимир повинен відстоювати титул проти претендентів, і в даному випадку претендентом є Повєткін. Промоутерська компанія Повєткіна виграла право проводити цей поєдинок. Більш детальну інформацію ми зможемо дати пізніше, тільки лише після суботи. Ми розуміємо, що без перемоги над Франческо Піанета немає сенсу говорити про поєдинок з Повєткіним. Тільки після цього ми зможемо озвучити певні дати і коментувати пропозицію. У свою чергу Повєткін також повинен перемогти в своєму поєдинку. Якщо зустріч відбудеться, то або на території Росії, або на території України. Цей бій викликає величезний інтерес і українських, і російських любителів боксу. Відносно нечесної гри Дона Кінга. Ми досить досвідчені в цьому напрямку, для того щоб не наступати на ті ж самі граблі.

  – У вас були організаційні нарікання під час бою проти Чарра в Москві восени?

  – Коли ти задоволений всім, означає, що ти перестав рухатися вперед, перестав вдосконалюватися. У цьому плані я можу сказати, що були організаційні моменти в проведенні бою в Москві, якими ми не були задоволені на 100%.

  – Колосальний призовий фонд бою Володимира проти Повєткіна – 23 мільйони доларів – змушує фантазувати вболівальників, хто міг би винести пояса. А кому ви зі знаменитих співаків, акторів чи політиків довірили б винести свій чи Володимира пояс?

  – Таких людей багато. Найголовніше, щоб це була хороша людина.

  – Чому ваш старший син більше не присутній на боях Володимира?

  – Присутність близьких людей дає додаткове психологічне навантаження. Ніхто з членів сім’ї – ні мати, ні батько, ні діти – на поєдинках присутні не були. Виняток – дружина Наталія. Вона заявила, що якщо я не дам запрошення – вона приїде на бій інкогніто!

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150