Говерла програла у Західноукраїнському дербі

• 180x150
  • Опубліковано:

Гравець матчу
    Форвард «Галичини» Кінделл Дайкс оформив за підсумками матчу дабл-дабл, здобувши 22 очка й зібравши 11 відскоків. Особливо важливі м’ячі лідер «левів» забив у вирішальній четвертій чверті, фактично переломивши хід гри та подарувавши своїй команді перемогу.

Перевага матчу
    «Галичина» повністю переграла «Говерлу» в боротьбі під щитами, зібравши на 18 відскоків більше ніж суперник (49/31). Відзначимо й реалізацію господарями двоочкових кидків (25/45 проти 16/44 у «ведмедів»).

Хід гри
    Завдяки активності Ярослава Лемика, Максима Івшина й Кінделла Дайкса господарі паркету потужно провели стартову чверть і початок другої десятихвилинки. Однак, лідируючи +13, не зуміли стримати центрового «Говерли» Джуліна Мавунгу, котрий до великої перерви відзначився 17 очками, зокрема, реалізувавши 4/6 дальніх кидків, і скоротив розрив у рахунку (36-31).

Упродовж третьої десятихвилинки івано-франківські «ведмеді» нівелювали перевагу «Галичини», впритул наблизившись до суперника (51-50). Причому, Юджин Лоуренс навіть вивів «Говерлу» вперед, але кінцівка періоду знову була за господарями. Найцікавіше команди залишили на заключну чверть, влаштувавши справжні «гойдалки», проте останні хвилини більш зібрано й холоднокровно провели «леви».

Статистика
    Разом із Дайксом важливу роль у перемозі «Галичини» відіграли Ярослав Лемик, котрий до 13 очок додав 9 зібраних відскоків, і Максим Івшин, що став автором 9 очок і 10 підбирань.

Найкращим у складі «Говерли» став Джуліан Мавунга, на рахунку якого 24 очка та 5 підбирань. 12 очок здобув Юджин Лоуренс, 9 очок – Павло Ревзін.

Чемпіонат України серед команд Суперліги. 12 тур.
    "ГАЛИЧИНА" – "ГОВЕРЛА" – 74:67 (21:13, 15:18, 15:19, 23:17)
    28 грудня. м. Львів. ПС "Галичина".
    Судді: Борис Рижик, Олександр Раєвський, Євген Заікін. Комісар: Ігор Хошаба.

"Гал": Алфьоров (9), Дайкс (22 + 11 підбирань), Стефанишин (6 + 5 підбирань + 4 перехвати), Лемик (13 + 9 підбирань), Івшин (9 + 10 підбирань) – старт; Полещук (8 + 5 підбирань), Кольченко (6), Полюляк (2).

"Гов": Янг (4 + 6 підбирань + 7 передач + 3 перехвати), Ревзін (9), Бокслі (9 + 6 підбирань), Мавунга (24 + 5 підбирань), Гуменюк (5 + 5 підбирань) – старт; Лоуренс (12), Чемякін (4 + 3 блок-шоти), Томпсон (0), Доленко (0), Липовцев (0).

Кидки з середньої дистанції: 25/45 (56%) – 16/44 (36%)
    Кидки з дальньої дистанції: 3/15 (20%) – 10/27 (37%)
    Штрафні кидки: 15/21 (71%) – 5/11 (45%)

Підбирання: 49-31; Передачі: 14-13; Втрати: 17-11.