Слідство дізналося про нові обставини падіння Шумахера

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лижі семиразового чемпіона Формули-1 Міхаеля Шумахера перебували в чудовому стані і не могли стати причиною його падіння.

  Як повідомляє rsport.ru, про це на прес-конференції в середу розповів представник слідства Стефан Бозон.

  «Лижі перебували в чудовому стані і не могли бути причиною інциденту», – сказав співробітник жандармерії. За його словами, в момент удару об камінь лижі були на ногах Шумахера.

  Прокурор Альбервіля Патрік Кінсі в свою чергу підтвердив, що відеозапис інциденту вивчається. За його словами, на записі видно, що Шумахер спочатку рухався по спуску, який був обладнаний відповідно до всіх норм безпеки. Потім він з´їхав з траси, втратив рівновагу і впав головою вперед, ударившись об камінь за дев´ять метрів від траси.

  «Ми переглянули запис. Він хорошої якості і викликає довіру. Слідчим потрібно ще більш ретельно, кадр за кадром, вивчити цей відеозапис, щоб встановити всі деталі того, що сталося», – сказав прокурор.

  Кінсі повідомив, що розслідування ведеться в звичайному для подібних інцидентів режимі. Слідчі заслухали багато свідків, провели експертизу вилучених матеріалів – лиж, шолома гонщика.

  Як раніше повідомлялося, катаючись на лижах у французькому Мерібелі 29 грудня, Шумахер упав і вдарився головою об каміння. Гонщик, якому 3 січня виповнилося 45 років, перебуває в одному з госпіталів Гренобля в стані коми.

  Коментарі

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150