Менеджер розповіла про позитивну динаміку в стані Шумахера

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Стан німецького автогонщика Міхаеля Шумахера продовжує поліпшуватися, заявила менеджер спортсмена Сабіна Кем. Незважаючи на це, за її словами, відновлення семиразового чемпіона "Формули-1" займе ще багато часу, передає видання Bild.

  «Ми раді вам повідомити, що Шумахер робить успіхи. Я говорю про це, враховуючи важкий стан, в якому він опинився після травми голови », – зазначила Кем. Вона знову заявила про те, що розраховувати на швидке відновлення 46-річного автогонщика не доводиться. «Це буде довга битва для нього і всіх людей, які поруч», – цитує менеджера La Gazzetta dello Sport.

  Про позитивну динаміку в стані Шумахера Кем розповіла 10 травня. Тоді вона зазначила , що до «повного відновлення Шумахеру дуже далеко». На даний момент відомо, що автогонщик вже НЕ прикутий до ліжка і може сидіти біля вікна в перервах між процедурами. Також Шумахер став впізнавати родичів, але втратив здатність розмовляти через атрофію м’язів обличчя.

  Витрати на домашню реабілітацію спортсмена перевищили 10 мільйонів фунтів. Щоб компенсувати витрати на лікування дружина Шумахера Корінна продала сімейний будинок в норвезькому Трюсиль майже за 3 мільйони доларів, а також особистий літак гонщика за 34 мільйони євро. Також дружина колишнього автогонщика розглядає варіант продажу заміського будинку у французькому Мерибеле.

  У вересні 2014 Шумахер повернувся додому на свою швейцарську віллу, розташовану на березі Женевського озера, з реабілітаційної клініки. До цього 46-річний гонщик більше шести місяців перебував в стані штучної коми і переніс кілька операцій у зв’язку з травмою голови, отриманої ним в кінці 2013-го на гірськолижному курорті в Альпах.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150