У Франківську відбулося масштабне змагання з таеквондо, у якому взяли участь три чемпіони світу

 • 180x150
 • Опубліковано:

   25-26 вересня в муніципальному фізкультурно-оздоровчому центрі відбувся чемпіонат Івано-Франківська з таеквон-до. Організаторами змагань виступили комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківський обласний осередок “Всеукраїнський Союз Таеквон-До”.

  У змаганнях взяли участь 176 спортсменів з 8 клубів міста. Змагання проходили в двох розділах: таеквон-до спаринг (масогі) і формальні вправи (туль). Також спортсмени були поділені на два дивізіони: дивізіон А (спортсмени від зеленого поясу і вище) і дивізіон Б (білий-жовтий пояс, початківці).

  Як зазначають організатори, рівень і конкуренція була на високому рівні, особливо серед юніорів і дорослих. Зазначимо, що участь у змаганнях брали три чемпіони світу – Іван Грищук, Віталій Соловей та Данило Демчишин, а також багато призерів змагань всеукраїнського та міжнародного рівня. Вихованці заслуженого тренера України Олега Солов’я підготували видовищні показові виступи, в яких продемонстрували всю красу таеквон-до.

  Загальнокомандні місця розподілились наступним чином:

  1 місце, СК “Лідер” (ДЮСШ №1)

  2 місце, СК “Легіон”

  3 місце, СК “Боєць” (ДЮСШ №1).

  Уже за тиждень івано-франківські таеквондисти візьмуть участь у міжнародному турнірі класу А в Угорщині.

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150