В Івано-Франківську стартував V шкільний турнір з футзалу «Кубок НФК «Ураган»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання вп’яте урочисто розпочався шкільний турнір з футзалу «Кубок НФК «Ураган».

  Участь у церемонії з нагоди відкриття змагань із міні-футболу взяли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк, представники міської влади, громадськість та почесні гості свята.

  Ігор Пасічняк перед початком змагань побажав учасникам турніру справедливої та чесної гри. Від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука він привітав гравців шкільних команд з відкриттям турніру та висловив вдячність організаторам за той внесок, який вони роблять задля популяризації фізичної культури серед мешканців міста.

  «Сьогоднішня подія засвідчує велику прихильність жителів міста до футболу, – зауважив Ігор Пасічняк, – Приємно, що серед шанувальників цього виду спорту є й ті, хто активно долучається до розвитку футболу на Прикарпатті».

  За словами організатора міжшкільних змагань Олександра Бубена, турнір проходитиме з листопада по травень. Перший груповий раунд змагань розпочнеться 7 листопада. Варто зазначити, що вперше цього року турнір проходитиме у містах Тлумачі та Снятині. Завершиться спортивний марафон Лігою Шкільних Чемпіонів, яка й визначить тріумфатора області. Команда-переможець турніру матиме змогу покращити інфраструктуру школи, яку представлятиме на змаганнях.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150