В Івано-Франківську обговорили розвиток спорту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович зустрівся з вихованцями Обласної дитячо-юнацької спортивної школи, які стали чемпіонами та призерами Європейських чемпіонатів.

  Зокрема посадовець поспілкувався з чемпіоном Європи із метання молота, майстром спорту України Михайлом Гаврилюком, який очолив світовий топ-лист сезону у своїй віковій категорії, чемпіоном Європи з боксу серед юнаків у ваговій категорії 76 кг Олегом Вороною та срібним призером чемпіонату Європи з боксу серед юнаків у ваговій категорії 76 кг Максимом Микитюком.

  Під час зустрічі обговорили питання щодо створення належних умов для подальшої підготовки зазначених спортсменів, які в перспективі можуть представляти нашу державу на більш відповідальних офіційних світових та Європейських чемпіонатах, а також на майбутніх літніх Олімпійських іграх.

  Також в зазначеній зустрічі взяли участь в.о. директора Обласної дитячо-юнацької спортивної школи Мирослав Карабін, тренер-викладач з легкої атлетики цього ж закладу – Ярослав Маланюк, тренери-викладачі з боксу – Богдан Когут та Олег Юрчишин.

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150