Студентська збірна ІФНМУ з волейболу здобула три поспіль перемоги на чемпіонаті Івано-Франківська

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чоловіча студентська збірна команда з волейболу Івано-Франківського національного медичного університету продовжує виступ на чемпіонаті Івано-Франківська. Наразі в чотирьох турах наші студенти здобули три перемоги, йдеться на сайті медуніверситету.

  Після поразки в першому турі від ВК «Універсал» 23 березня команда ІФНМУ провела серію з трьох перемог. Наші студенти здолали збірну Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника (3:0), збірну Коледжу фізичного виховання (3:0) та ВК «Будівельник» (3:1).

  «Загалом команда грає непогано, — каже тренер нашої збірної, викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Сергій Лопацький. — Особливо відзначу перемогу над «Будівельником», бо проти нас грали вже старші досвідчені гравці, матч був важкий, але ми таки вибороли перемогу».

  Попереду нашу команду чекають одні з найсильніших колективів чемпіонату — ВК «Станиславів» і збірна Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Всього в цьогорічних змаганнях відбудеться шість турів, тож після цих матчів визначиться переможець і остаточне турнірне положення решти команд.

   

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150