У Богородчанському районі провели традиційний кубок із волейболу пам’яті Олекси Гірника

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У неділю, 2 квітня, у Богородчанах відбувся традиційний двадцять другий турнір із волейболу, присвячений пам’яті Героя України Олекси Гірника, який проводиться в березні-квітні та збирає найсильніші команди району. Турнір проходив у спортивному комплексі Богородчанського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів.

  Відкрили турнір Євген Гірник (син Олекси Гірника, народний депутат України 4-5 скликань), голова райдержадміністрації Франко Єжак, голова районної ради Михайло Головчук, селищний голова Ростислав Заремба та голова районної федерації волейболу Іван Кіф’як.

  Члени оргкомітету відзначили, що на Богородчанщині існують давні традиції волейбольних змагань, і зараз активно залучається молодь до занять саме цим видом спорту.

  Участь у змаганнях взяли 10 волейбольних команд району. Вже традиційно на турнірі Олекси Гірника були нагороджені кубками та медалями призери вищої ліги чемпіонату району: 3 місце – Саджава, 2 місце – Старуня, і чемпіон – команда Богородчан. Також нагороджені гравці в індивідуальних номінаціях: кращий зв’язуючий – Дмитро Зіняк; кращий нападаючий – Василь Гавриш. Матчі першої (юнацької) ліги будуть зіграні 4 та 6 квітня.

   

  (Visited 60 times, 1 visits today)
 • 180x150