На Прикарпатті юні футболісти з України та США позмагаються за Кубок Крила Дружби

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську, Коломиї та Калуші з 12 до 15 липня триватиме футбольний турнір “Кубок Крила Дружби”. Товариські змагання ініціювала Спілка української молоді зі Сполучених Штатів Америки. 

  Про це йшла мова на прес-конференції організаторів 11 липня в івано-франківській мерії, пише СТИК з посиланням на Галку.

  Михайло Томашевський, координатор змагань з Нью-Йорка, заявив, що у Спілки української молоді США є своя футбольна команда. У нього виникла ідея влітку відвезти юнаків до України. Щоб ті познайомилися з культурою своїх предків та пограли у футбол.

  Подумав, що варто їм приїхати побачити свою спадщину, побувати в Україні,” – сказав Томашевський.

  Прикарпаття для поїздки обрав, тому що має родичів, бував тут раніше.  Свою ідею запропонував Івано-Франківській обласній організації  футболу, де її підтримали.

  Нам не так важливо виграти, як гарно провести час та щоб все було дружньо”, – додав Михайло Томашевський.

  Тарас Клим, голова обласної федерації футболу, розповів, що учасниками турніру є юнацькі команди, вихованці спортивних шкіл категорії U-16. Це “Тепловик ДЮСШ № 3″з Івано-Франківська,  “Карпати” з Коломиї, ФК “Калуш” та СУМ США.

  Головна ідея турніру – дружні стосунки, об’єднання українців різних країн”, – наголосив Клим.

  Командам вручатимуть дерев’яні різьблені кубки – творіння косівських умільців. У вільний від футболу час для них проводитимуть екскурсії містами змагань, влаштують поїздку в гори.

  Тарас Клим зауважив, що міська влада Коломиї, Калуша та Івано-Франківська дуже допомогла в організації змагань.

  Очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків додав,  що цей турнір допоможе підвищити престиж прикарпатських міст та покращити стосунки з діаспорою.

  Перший матч турніру відбудеться 12 липня о 17 годині на стадіоні “Хімік” у Калуші. Місцева команда зіграє з діаспорянською. В цей же час на стадоні “Юність” у Коломиї гратимуть “Карпати” та “Тепловик”.

  Закриття турніру  проведуть 15 липня на стадіоні “Рух” в Івано-Франківську

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *