• 180x150
 • У Франківську повторно оголосили конкурс на будівництво спортмайданчика, який було відмінено без озвучення причин

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У червні Управління капітального будівництва виконкому Івано-Франківської міськради оголосило про закупівлю робіт з будівництва багатоцільового спортивного об’єкта в районі вулиць Симоненка, 3в – Вовчинецька, 202в, та згодом торги відмінили. 

  Початкова вартість робіт становила 3 650 000 гривень, пише СТИК з посиланням на Побудовано.

  На участь у конкурсі свої пропозиції подали ТОВ «Спортивна компанія Люксон Спорт», ТОВ «Захід-Мастерфайбр» та ТОВ «Еліт Спорт Груп». Остання, у свою чергу, запропонувала найнижчу ціну – 2,989 млн гривень. Однак тендерний комітет усі пропозиції учасників торгів відхилив, а сам аукціон – відмінив.

  У протоколах тендерного комітету причина відхилення пропозицій відсутня. Натомість, є посилання на службові записки, однак і ті не були оприлюднені.

  У зв’язку із цим громадська організація «Центр «Антикорупційна платформа» надіслала офіційне звернення до Управління капітального будівництва з проханням оприлюднити інформацію по закупівлі у відповідності до законодавства України. Мова йде про причини відхилення пропозицій учасників торгів.

  Вчора, 17 липня, УКБ знову оголосило про проведення відкритих торгів з будівництва комплексного спортивного майданчика для ігрових видів спорту в районі вулиць Симоненка, 3в – Вовчинецька, 202в.

  Очікувана вартість робіт залишилась без змін –  3 650 000 гривень.

  Наразі торги перебувають на стадії подання пропозицій. Сам аукціон відбудеться 2 серпня.

  У тендерній документації вказано, що спортивний комплекс включатиме у себе футбольне поле, баскетбольний, тенісний і волейбольний майданчики.

  (Visited 2 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *