Frankivsk Half Marathon шукає волонтерів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Уже наступного тижня, 24 вересня, в Івано-Франківську пройде четвертий Frankivsk Half Marathon. Організатори запрошують охочих долучитися до команди півмарафону і стати волонтерами цієї масштабної спортивної події.

  Для цього потрібно залишити заявку. Допомога волонтерів знадобиться у п’ятницю, 22 вересня, для формування стартових пакетів, у суботу, 23 вересня, для видачі стартових і формування фінішних пакетів, а також безпосередньо у день події 24 вересня. Активності можна обирати на власний розсуд.

  Усі волонтери отримають футболку, диплом та інші приємні сюрпризи від організаторів. Але найголовніше – безліч нових знайомств, незабутні враження та досвід роботи на одній із найбільших бігових подій Західної України.

  Нагадаємо, що зареєструватись на Frankivsk Half Marathon можна через сайт run.if.ua

  Платформа “Тепле Місто” проводить півмарафон уже третій рік поспіль у рамках програми “Гарячий спорт”. Мета проекту — популяризувати ідеї здорового способу життя, поширювати досвід проведення спортивних заходів, формувати спільноту однодумців, а також пропагувати і втілювати принципи сталого розвитку міста.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *