На Прикарпатті відкрили два спортмайданчика зі штучним покриттям

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цього тижня в Івано-Франківській області відкрили два дитячих спортивних майданчика зі штучним покриттям.

  Про це повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської облдержадміністрації.

  Так, учора, 20 жовтня, спортмайданчик відкрили у с. Фитьків Надвірнянського району. Участь в урочистостях взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, керівники окремих структурних підрозділів ОДА та РДА, меценати, громадськість села та педагогічний і учнівський колективи Фитьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на території якої і функціонуватиме майданчик.

  «Цього року ми відкриваємо вже п’ятий спортивний майданчик на Надвірнянщині, – зазначив Олег Гончарук. – Зробити це вдалося завдяки злагодженій роботі обласної та районної влади, а також громади села. Переконаний, що подібні об’єкти є невід’ємною складовою фізичного розвитку дітей. Тож віднині учні Фитьківської школи зможуть активно тренуватися та покращувати власне здоров’я».

  Перед цим, 19 жовтня, у селі Прибилів Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади також відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

  Участь у заході взяли заступник начальника управління – начальник відділу спортивно-масової роботи, розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту ОДА Костянтин Лисейко, представники районної влади, жителі села та гості.

  Відкриття спортивного майданчика є знаковою подією для села Прибилів. Адже багато юнаків та дівчат проявили себе у різних видах спорту. Прибилівська молодь неодноразово ставала переможцями турнірів різних рівнів, тож сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм ще активніше долучитися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.

 • 180x150
 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *