• 180x150
  • Городенка – лідер області по футзалу

• 180x150
  • Опубліковано:

У приміщенні Городенківської дитячо-юнацької школи стартував обласний чемпіонат із футзалу. Фізкультурно-спортивний клуб «Городенка» приймав команду «Зорі Карпат» (Микуличин).

Як повідомдяє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації, у першому таймі команда ФСК «Городенка» впевнено утримувала позиції лідера та на перерву пішла з рахунком 4:1.

У другому таймі «Зорі Карпат» спробували відігратися. Однак на останній хвилині завдяки вправності Володимира Гультая команда господарів здобула перемогу.

За забитими голами відзначилися: Володимир Гультай (2 голи), Роман Борисевич (1 гол), Василь Шевчук (2 голи), Микола Липчук (1 гол).

Від районної влади в якості підтримки команді ФСК «Городенка» вручили футбольну форму та футзальні м’ячі.

Нагадаємо, в Україні з’явився новий турнір з футзалу під назвою Юнацька Екстра ліга, в якому візьме участь команда Академії НФК «Ураган» з Івано-Франківська.