У Франківську планують побудувати унікальний легкоатлетичний стадіон

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Постійна комісія Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків рекомендувала на розгляд депутатів проект рішення «Про спорудження спортивного комплексу (легкоатлетичного багатофункціонального манежу)».

  Як розповів голова обласної ради Олександр Сич, манеж пропонуєть спорудити на спортивному полі обласної дитячо-юнацької спортивної школи, розташованої на вулиці Шухевичів.

  «Це місце придатне для того, аби не розпочинати нове капітальне будівництво, а розмістити тут конструкцію манежу багатофункціонального призначення. Вигідним також є саме розміщення стадіону, що дозволить облаштувати велику зону для паркування. Таких манежів в Україні немає. Схожий є в Сумах, але він не зовсім відповідає міжнародним стандартам», – розповів Олександр Сич.

  Приблизна вартість такого спортивного комплексу 100 млн грн. Його неможливо спорудити за один рік. Однак, за словами голови обласної ради, за умови збереження позитивної динаміки наповнення обласного бюджету, зробити це можна упродовж декількох років.

  Обласна рада також рекомендуватиме Івано-Франківській міській раді долучитися до співфінансування робіт з будівництва спортивного комплексу.

  Нагадаємо, 29 вересня, під час свого робочого візиту на Прикарпаття Президент України Петро Порошенко узяв участь в урочистях з нагоди відкриття стадіону зі штучним покриттям «Хет-трик».

  (Visited 50 times, 1 visits today)
 • 180x150