«Прикарпаття» підсилює свій склад

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Керівництво ФК «Прикарпаття» зараз проводить перемовини про підсилення команди новими гравцями.

  Як повідомляє офіційний сайт Івано-Франківська, в 2018 році команда може вийти на поле з новим складом та поповнитися 4 футболістами. Про ці плани повідомив тренер ФК «Прикарпаття» Володимир Ковалюк.

  За його словами, підсилення команди – необхідний та цілком закономірний хід для того, щоб рухатися вперед. Серед потенційних кандидатів, з якими вже розпочато переговори, назвав Івана Піцана – голкіпера Першої ліги ФК «Оболонь» м. Київ. Сам хлопець родом із Калуша. Цікавим є той факт, що футболіст в далекому 2011 році вже грав у складі ФК «Прикарпаття».

  Ще один потенційний гравець – Андрій Вацеба, який грає в Польській Лізі. Його розглядають на позицію півзахисника.

  Форвардом «Прикарпаття» в новому році може стати Василь Цюцюра – гравець ФК «Нафтовик» м. Охтирка, яка виступає у Першій лізі. Сам він з Болехова.

  Крім того, розглядають і кандидатури молодих та перспективних гравців. Одним із таких є Роман Борисевич з ФК «Покуття» м. Коломия. Тренерський склад «Прикарпаття» запрошує на перегляд юнаків-випускників ДЮСШ.

  Відтак, 22 січня 2018 року відбудеться збір команди, і прогнозовано, що вже у лютому «Прикарпаття» у новому складі відправиться на тренувальну базу у м. Яремче.

  (Visited 84 times, 1 visits today)
 • 180x150